دکوراسیون و طراحی داخلی

هنر

در دوره دکوراسیون و طراحی داخلی در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران می‌آموزیم که چطور به عنوان یک طراح  داخلی  مطرح شویم و کسب درآمد کنیم.

با توجه به استقبال ویژه مخاطبین و علاقمندان رشته های هنری

بیش از 30 سال است که مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، دوره های تخصصی و کاربردی مرتبط با هنر را برگزار می کند.

یکی از رشته های هیجان انگیز و پردرآمد، رشته ی دکوراسیون و طراحی داخلی است که یک فرایند هنری برای تزیین فضای داخلی ساختمان بشمار میرود. برای یک طراحی داخلی زیبا باید به همه عناصر موجود در محیط اهمیت داد و یک چشم انداز با به کارگیری رنگ های متنوع و وسایل گوناگون به وجود آورد.

اگر در این صفحه حضور دارید، یعنی می‌خواهید تصمیم بزرگی بگیرید. برای تصمیم بزرگ گرفتن می بایستی اطلاعات کافی داشته باشید. ما این مطالب را برای شما آماده کردیم تا با اطمینان خاطر برای شرکت در دوره دکوراسیون داخلی تصمیم بگیرید.

به دلیل روی آوردن بسیاری از افراد به متخصصین طراحی داخلی با تجربه، این صنعت به یکی از رشته های بسیار پرطرفدار و پر درآمد تبدیل شده است.

طراحی داخلی بنا بر تعریف علمی، هنر و علم ارتقا درون یک فضا و محیط به حساب می‌آید که هدف از آن ایجاد یک محیط بر پایه سلامت روحی و زیبایی شناختی سازه‌ای است که در آن افرادی زندگی خواهند کرد.

طراحی داخلی در اصطلاح کلی یک حرفه چند منظوره است که توسعه ذهنی، برنامه ریزی، ایجاد و تولید، بازرسی و نظارت عمومی، ارتباط با مالکان و ساخت و ساز را در خود جای داده است.

طراح داخلی نیز به کسی گفته می‌شود که در این مسیر وظایف تحقیق، برنامه ریزی، هماهنگی و مدیریت آن پروژه را بر عهده دارد.

لازمه ی موفقیت در رشته طراحی داخلی، شرکت در کلاس های آموزش دکوراسیون داخلی برای پیشرفت در این صنعت خلاقانه و پردرآمد و البته مطالعه فراوان است.

برای ورود به طراحی داخلی ، علاوه بر دید خلاقانه که برای پیش برد پروژه ها نیاز است ، باید درک عمیقی از وظایف ِمرتبط با ابجاد یک فضای مطلوب در محیط داشته باشد .

تا به حال 98 دوره دکوراسیون و طراحی داخلی با استقبال ویژه مخاطبین و علاقمندان این رشته در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران برگزار شده و بیش از دو هزار نفر از آموزش‌های این رشته در  مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران استفاده کرده‌اند!

 

 

 

 

 

 

بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی :

طراحی داخلی یک رشته انعطاف پذیر است و زمینه های فعالیت در این حرفه بسیار گسترده و متنوع می باشد.

استخدام طراح داخلی به شکلهای مختلفی امکان پذیر است. طراح داخلی می تواند در شرکت های مشاوره طراحی کار کند. همچنین می تواند به صورت مستقل کارکرده و یا به صورت پروژه ای با شرکت های طراحی قرارداد ببندد. در صورت داشتن تجربه بیشتر می تواند به کارهایی مانند طراحی صحنه تئاتر، طراحی نمایشگاه ها، پروژه های طراحی بزرگ مثل طراحی داخلی مجتمع های بازرگانی یا اقامتگاه های توریستی بپردازد. و یا در پروژه های کوچکی مثل تزیینات داخلی یک منزل فعالیت کند. همچنین به دلیل کمبود اساتید معماری داخلی در دانشگاه های کشور، افراد علاقه مند به تدریس می توانند با ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، جذب دانشگاه ها شوند.

دکوراسیون و طراحی داخلی، به عنوان رشته ای مطرح می شود که علاوه بر طراحی فضای داخلی خانه، فضاهای دیگری همچون، طراحی ویترین مغازه ها و فروشگاه ها، طراحی فضای داخلی هتل ها، طرحی فضای عمومی همچون ایستگاه های اتوبوس و متروها، طراحی محیط های اداری و ... را نیز در برمی گیرد و اهمیت این رشته را چندین برابر می کند.

چگونه به عنوان طراح داخلی ، وارد بازار کار شویم ؟

در ابتدا به دلیل فراگیری اطلاعات تئوری و عملی این رشته، باید دوره ی آموزشی را در رابطه با دکوراسیون داخلی بیابید که هم سطح علمی ارائه شده به هنرجویان در سطح قابل قبول و رو به رشدی باشد و هم مدرک معتبر که قابل ترجمه باشد را در انتهای دوره به دانشجو ارائه دهد.

بعد از کسب این دوره آکادمیک ، لازم است با یک شرکت معماری داخلی با عنوان کارآموز شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد، به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازد و پس از مدتی فعالیت در این صنعت، می توانید از شهرت و تخصص خود دراین رشته برای راه اندازی یک کسب و کار مستقل استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

میزان درآمد

صنعت طراحی داخلی از درآمد بی مرزی برخوردار است. به این صورت که در ابتدای ورود به این رشته ممکن است با یک شرکت طراحی داخلی شروع به همکاری کنید و در کنار کسب درآمد به کسب مهارت و تجربه هم بپردازید. اما پس از مدتی فعالیت می توانید از شهرت و تخصص خود در این رشته برای راه اندازی یک کسب و کار مستقل استفاده کنید.

میزان درآمد و حقوق یک معمار داخلی  بر اساس توانایی ها و قابلیت های هر شخص متفاوت می باشد. قابل ذکر است که معماران داخلی که به صورت پروژه  ای، طراحی را به عهده می گیرند، درآمد های بسیار بالاتری دارند.

آیا این دوره ها متناسب با نیاز هنرجویان و بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی است؟

تمامی سرفصل های ارائه شده توسط مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران به صورت تخصصی با نگرش کارآفرینی برای هنرجویان می باشد.

مخاطبان: کسانی که علاقمند به رشته دکوراسیون و طراحی داخلی و کسب درآمد از آن به عنوان شغل اصلی (یا شغل دوم) هستند.

نحوه برگزاری: این دوره به صورت حضوری برگزار می گردد.

محل برگزاری: مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران (خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، کوچه شفیعی پلاک 4)

 

اما من در تهران زندگی نمیکنم!

دوست خوبم، تعداد زیادی از هنرجویان ما از شهرستان های مختلف در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران حضور یافته و ما افتخار آموزش به آن ها را داشته ایم، می دونید چرا ؟؟؟؟

جواب این سوال ساده است!

هنرجویان ما، کیفیت و کمیت و از همه مهمتر هزینه های بسیار مناسب کلاسهای مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران را فقط در همین جا پیدا کرده اند.

مبلغ سرمایه گذاری اولیه: 1 میلیون و 150 هزار  تومان ( البته اگر جزء ده نفر اول ثبت نام باشید با احتساب تخفیف می توانید با 1 میلیون تومان ثبت نام اولیه تان را انجام دهید) لازم به ذکر است این مبلغ بابت یکی از چهار  درس ترم اول می باشد (هزینه کل ترم اول را در ادامه قرار دادیم) که با پرداخت این مبلغ می توانید ثبت نام اولیه خود را برای ترم اول انجام داده تا از تخفیف و مزایای ویژه بهره مند شوید.

برای استفاده از بیست درصد تخفیف و نهایی کردن ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام کنید:

لینک ثبت نام

اینجا همه چیز به نفع شماست، تا انتهای این بررسی با ما باشید!

دکوراسیون و طراحی داخلی به چه کسانی پیشنهاد می شود ؟

با توجه به گسترده بودن و روبه رشد بودنِ فضای شغلی این رشته که در بالا به آن اشاره شد ، طراحی داخلی به افرادی که به دنبال پیدا کردن یک مسیر شغلی با پتانسیل بالا هستند و قصد دارند به کسب درامد قابل توجهی برسند ، یک گزینه منحصر به فرد محسوب میشود .

چرا مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران ؟

مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران توجه به آموزش همراه با ساخت، خلق فضاي گفتماني، توجه و ترويج و غناي علمي دانش بينا رشته اي، شناخت تئوري و مباني نظري معماري و تکيه بر خلاقيت از اهميت ويژه اي برخوردار است.

از دیگر تمرکز های مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران در پروسه آموزش این است که هنرجویان علاوه بر فراگیری اطلاعات و مهارت های مربوطه در این رشته، توانایی کار با مواد و متریال های مورد نیاز را نیز فرا بگیرند که به این علت، کارگاه های کار با فلز و چوب را در ترم آخر دانشجویان گذاشته است تا هنرجویان تجربه ی این امر را نیز فرا بگیرند.

مرکز هنر با سابقه ای چندین ساله، وجود اساتید با سابقه در این امر قصد در تربیت هنرجویانی حاذق دارد که در پایان دوره با فراگیری اطلاعات و تجربیات، وارد بازار کار شوند و ثمره ی تلاش خود را در این حیطه نظاره گر باشند.

ما در  مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران  با داشتن سالها تجربه از جزیی ترین تا مهمترین نکات این رشته ی پولساز را  آموزش می دهیم و هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار جذاب دکوراسیون و طراحی داخلی آماده می کنیم.

 

با شرکت در دوره دکوراسیون و طراحی داخلی  مركز هنر جهاد دانشگاهي تهران  چه مطالبی می آموزیم؟

680 ساعت کارگاه آموزش تخصصی و کاربردی مرتبط با دکوراسیون و طراحی داخلی و متناسب با بازار کار که شامل جدول زیر می باشد:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا این دوره متناسب با نیاز هنرجویان و بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی است؟

با کسب تجربیات سالها آموزش در این رشته تغییرات ارزشمندی ارائه کردیم که مطمئنیم این دوره حتی از دوره های قبل نیز کاربردی تر خواهد بود. به مدت مجموعاً 680ساعت در کنار یکدیگر تمامی سرفصل ها و محتویات آموزشی مورد نیاز بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی ارائه شده، به طوری که در پایان این دوره خواهید توانست به عنوان یک طراح داخلی حرفه اي، فعالیت خود را در اين زمینه شروع کنید.

 

هزینه دوره:

هزینه ی ترم اول این دوره 3 میلیون و 450 هزار تومان  برای 90 ساعت آموزشی  و سه درس می باشد که نفرات اول ثبت نام با تخفیف و فقط 3 میلیون  تومان می توانند ثبت نام کنند.

البته بهتره به جای هزینه بگوییم مبلغ سرمایه گذاری و دوم این که از شما می خواهیم ببینید که به ازای این مبلغ چه چیزی به دست می آورید؟ بسیاری از شرکت کنندگان وجه پرداختی خود را در طول دوره به دست آورده اند (نمونه کار های هنرجویان در این باره صادق است.)
کجا میتوانید سرمایه گذاری را پیدا کنید که چنین بازگشت سرمایه (سودی) داشته باشد؟ البته مطمئن هستیم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت در موقعیتهای کاری می توانید چندین برابر این هزینه را به دست آورید و لذت شما از زندگی چندین برابر خواهد شد.

از آنجایی که موفقیت شما برای ما بسیار مهم است، ما مزایای ویژه ای برای ثبت نام شما در نظر گرفته ایم که به شرح زیر هستند:

✅ بهره مندی از شرایط اقساط
✅ تخفیف ثبت نام
✅ دریافت بن رایگان شرکت در ورکشاپ "طراحی مسیر شغلی"

مدرک قابل ترجمه :

به هنرجویان این دوره، پس از پایان ترم ششم، گواهینامه معتبر و قابل ترجمه رسمي جهاد دانشگاهی تهران اعطا خواهد شد.

پیش نیاز دوره دکوراسیون و طراحی داخلی چیست؟

از آن‌جایی که در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران  آموز‌ش‌ها به صورت کاربردی و از پایه است، شما نیاز به هیچ پیش نیازی برای گذراندن دوره نخواهید داشت، فقط کافیه  تمایل به یادگیری داشته باشید، چرا که محتوای آموزشی مناسب، امکانات لازم و در نهایت اساتید توانمند را برای موفقیت شما فراهم کردیم و بنای تمام آموزش ها بر آن است که هنرجویان برای اولین بار در حال یادگیری این هنر هستند.

آیا از طریق دکوراسیون و طراحی داخلی می توان به کسب درآمد رسید؟

تمامی سرفصل های ارائه شده در دوره جامع آموزش دکوراسیون و طراحی داخلی مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، علاوه بر تخصصی و به روز بودن، کاملاً مطابق با نیازهای بازار کار طراحی شده، از این رو شرکت در این دوره می تواند نردبانی باشد که هنرجویان را از آموزش به بازار کار می رساند.

روش پرداخت هزینه دوره جامع دکوراسیون و طراحی داخلی:

سریع ترین و ساده ترین روش، پرداخت آنلاین می باشد؛ که از طریق سایت مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران قابل دسترسی می باشد.

برای پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید

لینک ثبت نام ترم اول دوره دکوراسیون و طراحی داخلی

همچنین ثبت نام به صورت حضوری و تلفنی هم امکان پذیر می باشد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 66964613 دفترثبت نام: خانم آزاد-خانم کردی

 

همچنین هنر جویان عزیز برای دریافت مزایا و ثبت نام می توانند با توجه به راهنمای تصویری که در لینک زیر قرار دارد اقدام نمایند:

لینک راهنمای ثبت نام و دریافت مزایا

مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، محیطی است برای آموزش‌های تخصصی و کاربردی رشته های هنری

اگر دوست دارید از این دوره و دهها دوره مشابه دیگر بهره مند شوید، کافی است در سایت معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران عضو شوید.

🌐 http://www.jtac.ir
🌐 https://www.instagram.com/jtac.ir
🆔 @jtacnews
☎️ 66964613

لیست کلاس های کارگروه دکوراسیون و طراحی داخلی مرکز هنر
پرسپکتیو
محمدعلی عرفانیان سلماسیان ترک پور
شروع دوره:
1402/04/01
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
08:00 الی 11:00
هزینه شرکت در دوره: 1,150,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,000,000 تومان
مبانی هنرهای تجسمی (رنگ شناسی)
اساتید مرکز هنر
شروع دوره:
1402/04/01
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
11:00 الی 14:00
هزینه شرکت در دوره: 1,150,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,000,000 تومان
مبانی هنرهای تجسمی (فرم) دکوراسیون و طراحی داخلی
اساتید مرکز هنر
شروع دوره:
1402/04/01
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
14:00 الی 17:00
هزینه شرکت در دوره: 1,150,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,000,000 تومان
مبانی هنرهای تجسمی (فرم) دکوراسیون و طراحی داخلی
تعیین نشده است
شروع دوره:
1402/04/17
روزهای برگزاری:

تعیین نشده است.

ساعات جلسات:

تعیین نشده است.

هزینه شرکت در دوره: 1,150,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,000,000 تومان
مبانی هنرهای تجسمی (رنگ شناسی)
تعیین نشده است
شروع دوره:
1402/04/17
روزهای برگزاری:

تعیین نشده است.

ساعات جلسات:

تعیین نشده است.

هزینه شرکت در دوره: 1,150,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,000,000 تومان
پرسپکتیو
تعیین نشده است
شروع دوره:
1402/04/17
روزهای برگزاری:

تعیین نشده است.

ساعات جلسات:

تعیین نشده است.

هزینه شرکت در دوره: 1,150,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,000,000 تومان