طراحی لباس

هنر

در دوره ی طراحی لباس  مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران می‌آموزیم که چطور به عنوان یک طراح  لباس  مطرح شویم و کسب درآمد کنیم.

با توجه به استقبال ویژه مخاطبین و علاقمندان رشته های هنری

بیش از 30 سال است که مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، دوره های تخصصی و کاربردی مرتبط با هنر را برگزار می کند.

طراحی لباس یکی از رشته‌های پردرآمد در تمامی کشورها است. همه افرادی که به این رشته جذاب علاقه مند هستند، می‌توانند با یاد گرفتن تکنیک‌های مربوط به طراحی لباس، وارد این حوزه شده و با برندها و افراد مطرح در این زمینه همکاری کنند.

اساتید طراحی لباس در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، با مهارت بالا در زمینه طراحی لباس، تمامی نکات و تکنیک‌های مربوط به طراحی  لباس را به هنرجویان عزیز آموزش می‌دهند و تا پایان این مسیر همراه شما خواهند بود.

 پیش از شرکت در دوره جامع طراحی لباس، بهتر است که مطالب جمع‌آوری شده، توسط مرکز هنرجهاد دانشگاهی تهران، در رابطه با این دوره را ملاحظه کنید.

لطفاً به این توصیه ما گوش کنید و مطالب این صفحه را با دقت مطالعه کنید. مطمئناً علاوه بر اینکه اطلاعات مفیدی دریافت می‌کنید، ذهن شما نسبت به دورۀ طراحی لباس و بازار‌کار این رشته شفاف‌تر خواهد شد:

اطلاعات کلی دوره

نحوه برگزاری: این دوره به صورت حضوری برگزار می گردد.

مخاطبان: این دوره برای کسانی است که می‌خواهند با فراگیری اصول طراحی لباس از این رشته جذاب درآمد داشته باشند و طراح لباس شدن را به عنوان شغل در نظر می‌گیرند.

محل برگزاری: مرکز هنر سازمان جهاددانشگاهی تهران (خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، کوچه شفیعی، پلاک 4)

اما من در تهران زندگی نمیکنم!

دوست خوبم، تعداد زیادی از هنرجویان ما از شهرستان های مختلف در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران حضور یافته و ما افتخار آموزش به آن ها را داشته ایم، می دونید چرا ؟؟؟؟

جواب این سوال ساده است!

هنرجویان ما، کیفیت و کمیت و از همه مهمتر هزینه های بسیار مناسب کلاسهای مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران را فقط در همین جا پیدا کرده اند.

مبلغ سرمایه گذاری اولیه: 1 میلیون و 120 هزار تومان ( البته اگر جزء ده نفر اول ثبت نام باشید با احتساب تخفیف می توانید با 1 میلیون تومان ثبت نام اولیه تان را انجام دهید) لازم به ذکر است این مبلغ بابت یکی از سه درس ترم اول می باشد (هزینه کل ترم اول را در ادامه قرار دادیم) که با پرداخت این مبلغ می توانید ثبت نام اولیه خود را برای ترم اول انجام داده تا علاوه بر استفاده از تخفیف و مزایا دیگر نگران تکمیل شدن ظرفیت نخواهید بود.

برای استفاده از بیست درصد تخفیف و نهایی کردن ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام کنید:

لینک ثبت نام

آیا این دوره متناسب با نیاز هنرجویان و بازار کار رشته طراحی لباس است؟

با کسب تجربیات طی سال‌ها آموزش در این رشته، سرفصل‌‌هایی را ارائه کردیم که مطمئن هستیم این دوره متناسب با نیاز هنرجویان و بسیار کاربردی خواهد بود. در مدت مجموعاً 520 ساعت در کنار یکدیگر تمامی سرفصل‌ها و محتویاتی که جزئیات آن در سرفصل‌ها‌ی دورۀ آموزش طراحی لباس مرکز هنر سازمان جهاددانشگاهی تهران ارائه شده، را به‌صورت کاملاً تخصصی و آکادمیک و مطابق با به روزترین متدهای آموزشی بین‌المللی تجربه خواهیم کرد. طوری‌که‌، در پایان این دوره خواهید توانست به‌عنوان یک طراح لباس حرفه‌اي، فعالیت خود را در اين زمینه شروع کرده و به مردم کشورمان خدمت کنید .

با شرکت در دورۀ طراحی لباس مركز هنر سازمان جهاد دانشگاهي تهران دقیقاً چه مطالبی می‌آموزیم؟

520 ساعت کارگاه آموزش تخصصی و کاربردی مرتبط با طراحی لباس که شامل جدول زیر است.

مدرک قابل ترجمه :

به هنرجویان این دوره، پس از پایان دوره، گواهینامه معتبر و قابل ترجمه رسمي جهاد دانشگاهی تهران اعطا خواهد شد.

 

دلیل ثبت نام سریع !

شرایطی فراهم شده تا نفرات اول ثبت نام بتوانند با 20 درصد تخفیف، ثبت‌نام ترم تابستان خود را انجام دهند.

علاوه‌بر این موضوع، این امکان برای نفرات اولی که ثبت نام خود را قطعی می‌کنند هم فراهم شده است تا بتوانند مبلغ ثبت نام خود را به‌صورت اقساط پرداخت کنند.

و در نهایت دریافت بن رایگان شرکت در وبینارهای «طراحی مسیر شغلی»  برای نفرات اولی که ثبت نام ترم تابستان را انجام دهند.

در صورتی که امروز ثبت نام کنید می‌توانید از این مزایا استفاده کنید

 

چرا دوره جامع طراحی لباس پیشنهاد خوبی است؟

کشور ما در حال حاضر در موقعیتی قرار دارد که نیاز به طراحان لباس در آن بسیار پررنگ است .از طرفی آموزش تخصصی و آکادمیک تمامی سرفصل‌ها و محتویات آموزشی در سرفصل‌ها‌ی دوره آموزش طراحی لباس مرکز هنر سازمان جهاد  دانشگاهی تهران ارائه شده، که به صورت کاملاً تخصصی و آکادمیک و مطابق با به روزترین متدهای آموزشی بین‌المللی است.

آیا از طریق طراحی لباس می‌توان به کسب درآمد رسید؟

تمامی سرفصل‌های ارائه شده در دورۀ جامع آموزش طراحی لباس مرکز هنر سازمان جهاد دانشگاهی تهران، علاوه بر تخصصی و به روز بودن، کاملاً مطابق با نیازهای بازار کار طراحی شده، از این رو شرکت در این دوره می‌تواند نردبانی باشد که هنرجویان را از آموزش به بازار کار می‌رساند .

 

هزینه دوره:

هزینه ی ترم اول این دوره 3 میلیون و 360 هزار تومان  برای 90 ساعت آموزشی  و سه درس می باشد که نفرات اول ثبت نام با احتساب تخفیف فقط با 3 میلیون  می توانند ثبت نام کنند.

البته بهتره به جای هزینه بگوییم مبلغ سرمایه گذاری و دوم این که از شما می خواهیم ببینید که به ازای این مبلغ چه چیزی به دست می آورید؟ بسیاری از شرکت کنندگان وجه پرداختی خود را در طول دوره به دست آورده اند (نمونه کار های هنرجویان در این باره صادق است.)
کجا میتوانید سرمایه گذاری را پیدا کنید که چنین بازگشت سرمایه (سودی) داشته باشد؟ البته مطمئن هستیم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت در موقعیتهای کاری می توانید چندین برابر این هزینه را به دست آورید و لذت شما از زندگی چندین برابر خواهد شد.

از آنجایی که موفقیت شما برای ما بسیار مهم است، ما مزایای ویژه ای برای ثبت نام شما در نظر گرفته ایم که به شرح زیر هستند:


مزایای ویژه برای نفرات اول ثبت نام برای ترم یک دوره طراحی لباس:
•    دریافت  تخفیف برای ثبت نام 
•    امکان بهره مندی از شرایط اقساط ویژه برای ثبت نام
•    دریافت بن رایگان شرکت در وبینار "طراحی مسیر شغلی"

روش پرداخت هزینه دوره جامع طراحی لباس

سریع ترین و ساده ترین روش، پرداخت آنلاین می باشد؛ که از طریق سایت مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران قابل دسترسی می باشد.

برای پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید

لینک ثبت نام ترم اول دوره طراحی لباس

همچنین ثبت نام به صورت حضوری و تلفنی هم امکان پذیر می باشد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 66964613 دفترثبت نام: خانم آزاد-خانم کردی

همچنین هنر جویان عزیز برای دریافت مزایا و ثبت نام می توانند با توجه به راهنمای تصویری که در لینک زیر قرار دارد اقدام نمایند:

لینک راهنمای ثبت نام و دریافت مزایا

چرا مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران؟

 1. ما نیاز های بازار کار رو بررسی می کنیم و سر فصل ها منطق با نیاز ها طراحی می شوند
 2. ما سعی داریم تا همیشه بهترین تجهیزات کلاسی کارگاهی را برای شما فراهم کنیم
 3. جهاد دانشگاهی تهران دارای بیش از ۳۰ سال تجربه ی درخشان در آموزش می باشد
 4. استفاده از اساتید محبوب و با تجربه کاری تخصصی در هر رشته
 5. دسترسی آسان به محل برگزاری کلاس ها
 6. ارائه مدرک معتبر در داخل و خارج از کشور و قابل ترجمه‌
 7. ارزيابي و پایش در طول دوره

 

توانایی‌های موردنیاز برای ورود به رشتۀ طراحی لباس

اگر رویای تبدیل شدن به یک طراح لباس حرفه‌ای را دارید، شما باید یکسری مهارت‌ها را داشته باشید، ما تمامی این مهارت‌ها را در مرکز هنر سازمان جهاددانشگاهی تهران به شما آموزش می‌دهیم؛ این مهارت‌ها برای موفقیت در این رشته عبارت هستند از:

مبانی هنرهای تجسمی طراحی لباس:

مبانی هنرهای تجسمی را می‌توان به قواعد درک زبان بصری و ایجاد اثر در هنرهای تجسمی تعبیر کرد. به‌وسیله شناختن و تجربه کردن مبانی هنرهای تجسمی، زبان آثار هنری که با تجسم و با ارتباط بصری سروکار دارند بهتر فهمیده و به‌کار گرفته می‌شوند.

هنرهای تجسمی از عناصر بصری معینی شکل یافته‌اند. این عناصر در درون اثر روابط زنده و فعالی با یکدیگر دارند و به هیچ وجه به عنوان عناصری مفرد و جدا از هم تلقی نمی‌شوند.

عناصر بصری در یک اثر تجسمی عبارتند از: نقطه، خط، سطح، حجم، شکل، بافت، رنگ، تیرگی و روشنی

کیفیت بصری عبارت است از: روابطی که در روند سازمان دادن و نظم بخشیدن به عناصر بصری مطرح می‌شود. در این دوره به شناخت رنگ، ویژگی‌ها، کابردها و مفاهیم آن اقدام خواهد شد.

مبانی عناصر بصری رنگ:

 رنگ در زندگی و مسائل روزمره‌ای که با آن‌ها سروکار داریم، نقش بسیار مهمی دارد.

بی‌شک یکی از مهم‌ترین عوامل زیبایی، عنصر رنگ است. یک طراح لباس باید رنگ‌ها را به خوبی بشناسد و به خوبی بتواند نکاتی چون خصوصیات فردی، روان‌شناسی رنگ‌ها، شرایط اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقلیمی و ... را تشخیص دهد.

با رعایت تمامی نکات ذکر شده می‌توانید تعادل، هارمونی و وحدت در ترکیبات و طراحی لباس متناسب با افراد مختلف ایجاد کنید.

در این دوره سعی بر آن است که هنرجو با رنگ‌های مختلف و کاربرد آن‌ها در طراحی لباس، موارد استفادۀ از رنگ‌های مختلف در لباس‌های متفاوت با توجه به اندام و خصوصیات فردی هر شخص آشنا شوند.

هنرجو با کاربرد رنگ در شخصیت و جایگاه مختلف افراد در جامعه کاملاً آشنا و مسلط می‌شود.

هدف کلی دوره بررسی و تمرین روی رنگ‌های اصلی و فرعی چرخه رنگ و کاربرد آن‌هاست.

طراحی اندام 1:

در این دوره سعی بر آن است هنرجو با تناسبات عرضی و طولی اندام، حرکت‌های مختلف بالا تنه، حرکت سر و گردن، حرکت‌های دست و پا در جهت‌های مختلف، حرکت‌های مانکن در حالت‌های 3 رخ (انواع 3 رخ، تمام رخ و نیم‌رخ) و جزئیات حرکت بدن در حالات مختلف ذکر شده، آشنا شود.

تمام طراحان لباس بر این باور هستند که یک طراح لباس باید بر شناخت اندام، تا حد زیادی اشراف داشته باشد.

شناخت اندام کمک می‌کند تا آناتومی زیبا را تشخیص دهیم و بتوانیم برای افراد با اندام غیرنرمال و دارای ایراد اندامی، لباس‌های متناسبی طراحی کنیم و توسط لباس، افراد را به فرم ایده‌آل اندام نزدیک کنیم. علاوه‌بر این، یک طراح لباس نیاز دارد برای ترسیم ایده‌های ذهنی و خلاقانۀ خود، بر ترسیم درست و بی‌عیب و نقص اندام تسلط کامل داشته باشد.

طراحی پایه طراحی لباس:

در این درس که بین کلیه رشته‌های هنری مشترک است هنرجو با نحوۀ طراحی اجسام و پرسپکتیو آن‌ها در صفحه آشنا می‌شود، در واقع هر فرد برای ورود به یک رشته هنری، نیاز به گذراندن این دوره دارد تا با یادگیری اصول اولیه طراحی، بتواند وارد مراحل بعدی و حرفه‌ای شود.

طراحی اندام 2:

 این درس ‌در ترم دوم دورۀ طراحی لباس ارائه می‌شود، انواع فیگورهای متداول در فشن، به‌طور حرفه‌ای، تمرین می‌شود و هر هنرجو به سمت سبک طراحی شخصی خود سوق داده می‌شود. در این دوره که تناسبات طراحی فیگور مردانه نیز آموزش داده می‌شود؛ هنرجویان با مطرح‌ترین طراحان لباس جهان نیز آشنا می‌شوند. از دیگر مباحث این دوره می‌توان به ترسیم انواع آستین، شلوار، دامن، انواع یقه و ... اشاره کرد.

تصویرسازی 1:

در این درس انواع تکنیک‌های تصویرسازی از جمله مداد‌رنگی، ماژیک، گواش، آبرنگ و ... و کاربرد آن‌ها در قسمت‌های مختلف لباس و بدن تدریس می‌شود. در این دوره، از هنر‌جو انتظار می‌رود که با استفاده از ابزار ذکر شده، بر تصویر‌سازی انواع پارچه اعم از (دانتل - چرم - جین- پشم - حریر- گیپور و ...) مسلط شوند.

خلاقیت در طراحی لباس:

همان‌طور که از اسم این واحد درسی بر می‌آید‌، در این درس موضوعات خلاقانه مطرح و اجرا می‌شود. به این منظور در حال حاضر در این درس، هر جلسه موضوعات متفاوتی برای هنرجویان مطرح شده و از آن‌ها خواسته می‌شود که با الهام از آن موضوعات طراحی لباس آوانگارد انجام دهند. در عین حال می‌توان 1 یا چند جلسه را برای ساخت این طراحی به صورت paper fashion یا با استفاده از وسایل غیر از پارچه اختصاص داد.

هدف این دوره، ایجاد نوآوری در طراحی و اثری خلّاق توسط هنرجویان است.

نرم‌افزار طراحی لباس(کورل):

این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند که بتوانید تمامی خلاقیّت‌های خود را روی انواع مانکن و لباس و کلاً تصاویر مختلف اجرا کنید. که در این مرکز به‌طور کامل کار با این نرم‌افزار آموزش داده می‌شود.

تصویرسازی 2:

از اصلی‌ترین و شیرین‌ترین دوره‌های طراحی لباس؛ دورۀ تصویرسازی است که به بیان طرح شما کمک می‌کند. لزوم گذراندن این دوره مثل لزوم داشتن الفبا برای یک نویسنده است. پس دقت و ظرافت لازم در شناخت ابزار، مواد و متریال‌های طراحی تا حدی لازم است.

در این درس انواع جنسیّت سازی‌های پارچه برای تصویرسازی تدریس می‌شود.

نرم‌افزار طراحی لباس(فتوشاپ):

هدف این دوره؛ آشنایی هنرجو با تصویرسازی، ژورنال سازی، نورپردازی و خلاقیّت، با استفاده از تصاویر و بوسیلۀ نرم‌افزار فتوشاپ است،که برای تمام هنرجویان رشتۀ طراحی لباس و فعالیت آن‌ها در این زمینه بسیار کاربردی و ضروری است.


کاربرد خطوط:

استفاده از انواع خط شامل عمودی، افقی و مورّب، تأثیرات مختلفی در تأیید بصری لباس روی اندام اشخاص می‌گذارد و شناخت آن‌ها برای طراحان لباس بسیار ضروری و مهم است.

در این دوره سعی می‌کنیم هنرجو را با کاربرد خطوط مختلف آشنا کنیم.

نرم افزار طراحی لباس(ایلاستریتور):

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نرم‌‌افزارهای طراحی لباس، نرم‌افزار ادوبی ایلاستریتور است. این نرم‌افزار قدرتمند؛ اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در بین طراحان مد و لباس دارد. به‌طوری‌که، از آن برای طراحی و تصویرسازی انواع پوشاک، اکسسوری، خلق کاراکتر و ... استفاده کرد.

تاریخ لباس ایران:

آشنایی با لباس اقوام و دوره‌های مختلف در ایران، به طراح کمک می‌کند تا با ایده گرفتن از آن‌ها، به صورت مدرن طراحی بکند و همچنین در ایده‌های خود از سبک‌های مختلفی استفاده بکند که تماماً با دلیل و توجه به نیاز آن قشر بوده است.

 

تاریخ لباس جهان:

در این دوره سعی داریم تا هنرجو را با دوره‌های مختلف و اقوام گوناگون، مهم و تأثیر گذار در تاریخ جهان آشنا کنیم.

در دوره‌های گوناگون، اقوام و مذاهب‌ مختلف در جهان شاهد لباس‌های کاربردی و مناسب با آن دوره هستیم، که شناخت آن‌ها کمک بسزایی برای ایده گرفتن و افزایش توانایی طراحان لباس برای تحلیل و بررسی انواع طراحی می‌کند.

آشنایی با الگو و دوخت:

هدف این دوره، آشنایی اولیه با الگو و دوخت لباس است و نحوۀ پیاده سازی طرح‌های مختلف روی الگو نیز آموزش داده خواهد شد.

پارچه سازی:

هدف این دوره آشنایی با انواع پارچه‌های موجود و خلق حالات و تکنیک‌های مختلف ‌روی پارچه‌های ساده‌تر است. ما سعی می‌کنیم از تکنیک‌های جدید پارچه سازی در خلق آثار جدید‌تر و مبتکرانه‌تر استفاده کنیم .

یکی از بخش‌های مهم در طراحی لباس و پارچه استفاده از مواردی است که کیفیت لباس را بالا ببرند و جلوۀ آن را دو چندان کنند.

پارچه لباس یکی از اصلی‌ترین موارد کاربردی در لباس است. بدون داشتن شناخت کافی در رابطه با جنس‌های مختلف پارچه و پارچه‌سازی، نمی‌توان به یک طراح لباس حرفه‌ای تبدیل شد.

مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، محیطی است برای آموزش‌های تخصصی و کاربردی رشته های هنری

اگر دوست دارید در جریان اطلاعات مربوط به سایر دوره ها قرار بگیرید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید.

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره خیاطی و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره طراحی و نقاشی و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره عکاسی و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره گرافیک و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره دکوراسیون و طراحی داخلی

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره تربیت مربی هنر کودک و دریافت تخفیف

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره سفال و سرامیک

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره طراحی و ساخت جواهرات و دریافت تخفیف و مزایالیست کلاس های کارگروه طراحی لباس مرکز هنر
نرم افزار فتوشاپ طراحی لباس A
افسانه آرین راد
شروع دوره:
1402/07/10
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 18:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
طراحی اندام A 2
هانیه نصیری صادقلو
شروع دوره:
1402/07/18
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
12:00 الی 15:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
نرم افزار فتوشاپ طراحی لباس B
افسانه آرین راد
شروع دوره:
1402/07/17
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
12:00 الی 15:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
طراحی اندام B 2
هانیه نصیری صادقلو
شروع دوره:
1402/07/17
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 18:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
تصویرسازی A 2
مهسا صديقين
شروع دوره:
1402/07/17
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
12:00 الی 15:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
A  Adobe illustrator
اساتید مرکز هنر
شروع دوره:
1402/07/17
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
09:00 الی 12:00
هزینه شرکت در دوره: 1,250,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,176,000 تومان
خلاقیت در طراحی لباس A
مهسا صديقين
شروع دوره:
1402/07/17
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 18:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
تصویرسازی B 2
مهسا صديقين
شروع دوره:
1402/07/18
روزهای برگزاری:
سه شنبه
ساعات جلسات:
09:00 الی 12:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
B Adobe illustrator
افسانه آرین راد
شروع دوره:
1402/07/18
روزهای برگزاری:
سه شنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 18:00
هزینه شرکت در دوره: 1,250,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,176,000 تومان
خلاقیت در طراحی لباسB
هانیه نصیری صادقلو
شروع دوره:
1402/07/18
روزهای برگزاری:
سه شنبه
ساعات جلسات:
12:00 الی 15:00
هزینه شرکت در دوره: 1,120,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,050,000 تومان
کاربرد خطوط
اساتید مرکز هنر
شروع دوره:
1402/07/10
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
16:00 الی 19:00
هزینه شرکت در دوره: 1,250,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,120,000 تومان
آشنایی با الگو و دوخت
فرحناز رضايي
شروع دوره:
1402/07/10
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
12:00 الی 16:00
هزینه شرکت در دوره: 1,750,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,560,000 تومان
تاریخ لباس ایران
فرحناز رضايي
شروع دوره:
1402/07/10
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
09:00 الی 12:00
هزینه شرکت در دوره: 1,250,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,120,000 تومان
تاریخ لباس جهان A
فرحناز رضايي
شروع دوره:
1402/07/09
روزهای برگزاری:
یکشنبه
ساعات جلسات:
12:00 الی 15:00
هزینه شرکت در دوره: 1,250,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,120,000 تومان
پارچه سازی A
فرحناز رضايي
شروع دوره:
1402/07/09
روزهای برگزاری:
یکشنبه
ساعات جلسات:
09:00 الی 12:00
هزینه شرکت در دوره: 1,250,000 تومان
هزینه با احتساب تخفیف: 1,120,000 تومان