تربیت مربی هنر کودک

هنر | کارگاه های آموزشی یک روزه و چندروزه | تربیت مربی هنر کودک
مدت دوره:
80 ساعت
تعداد جلسات:
20 جلسه
زمان برگزاری:
یکشنبه (14:00 الی 18:00) سه شنبه (14:30 الی 18:30)
مهلت ثبت نام: 1402/07/08 - 9:00
فرصت باقیمانده ثبت نام با تخفیف:

ظرفیت باقیمانده: 3
تاریخ شروع: 1402/07/09
تاریخ پایان: 1402/09/30
قیمت دوره: 1,656,000 تومان   1,324,000 تومان

دنیای کودکی سرشار از لحظه های اکتشاف ، شناخت و دانستن و دانستن ، تجربه های مختلف حسی همراه با لذت و شادی است . یکی از مصادیق ورود به این دنیای رازآلود ، هنر است . همه کودکان اولین اثر خود را در سال اول زندگی با سوراخ کردن با پاره کردن کاغذ به جا می گذارند .این آغازی  از دوره تحول  هنر در کودکان  است.  این سیر تکاملی در همه کودکان بعدها به خط خطی و در نهایت به ایجاد تصویر منجر می شود .لذت حاصل از نقاشی تنها به دلیل حرکات عضلانی نیست ، این شامل لذت بصری نیز می باشد . خلق و اثرگذاری بر محیط بسیار دلپذیر است .
هنر و  شاخه های مختلف آن  می تواند بر جنبه های مختلف رشدی مانند رشد جسمی ، شناختی، هیجانی-عاطفی ، کلامیهمچنین خلاقیت و پرورش قدرت تخیل تاثیر گذار باشد وعلاوه بر این  جنبه درمانی نیز دارد و به عبارتی می تواند موجب تقویت انواع هوش شود.  هنر جنبه تسکینی دارد و  برای جهان مدرن و امروزی مقوله ای بسیار ارزشمند است .
ما در این دوره علاوه بر یادگیری مراحل و نیازهای رشدی کودکان با  تکنیک های مختلف   نقاشی ، حجم سازی(هنرهای تجسمی )  ، خلاقیت و  نمایش خلاق و  نحوه آموزش آن  به کودکان آشنا می شویم و علاوه بر این تفسیر نقاشی کودکان نیز جزو سرفصل های دوره می باشد. هنر مانند هر ابزار دیگری می تواند توانمندی هایی که طبیعت در ما به ودیعه گذاشته را به ظهور برساند.
فراگیران پس از پایان دوره می توانند در مراکز آموزشی مانند مهد کودک ها و مراکز پیش دبستانی ، موسسات آزاد، فرهنگسراها ، خانه های کودک  و ......   حتی  به عنوان مربی خصوصی نیز مشغول به کار شوند.

  • تجزیه و تحلیل هنر مدرن و هنر کودکان
  • بازی های رنگین، تفسیر نقاشی کودکان
  • آموزش تکنیک های جدید خلاقیت هنر کودکان
  • متدهای جدید آموزش موسیقی کودکان 
  • روان شناسی رشد کودک
  • آشنایی با نمایش خلاق کودکان
  1. معصومه نادری گل وجه: سلام عرض ادب و احترام کلاس خوب و پرباری بود. مطالب زیادی یاد گرفتم.